رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در آرسنال خوشحالم!
نویسنده پیام
کیوان

وضعيت : آفلاین
41
رتبه: 69
Given 5566 thank(s) in 847 post(s)

ارسال: #31
RE: در آرسنال خوشحالم!
این مصاحبه حکم فقط یه سوپاپ اطمینان و داشت و نه بیشتر!!!...فشار به حدی زیاد شده بود که با مصاحبه نخد هر آش (جناب سانیا) این فشار عنقریب داشت سیلندر (آرسنال) و میترکوند که ناگهان سوپاپ عمل کرد و فشار درونی سیلندر و آورد پایین...من هنوز تو کف اون مصاحبه سانیام...کلا در عجبم...خلاصه این مصاحبه فقط یکم فشار و کم کرد و اگرنه هنوز هیچی معلوم نیست که سال قبل تو اون مذاکرات سری بین ونگر و سسک چی گذشته و چه قول هایی بین طرفین رد و بدل شده...!!!و تاثیرش الان بعده یه فصل بدون جام دیگه چی میتونه باشه...
در مجموع اگه یک ماه پیش رو به سلامتی رد بشه...مطمئنا در نیمه بعدی تعطیلات هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد...هر کی رفتنیه میره و هر کی خریدنیه میاد به تیم...وقتی بازی های پیش فصل شروع بشه دیگه بعیده بازیکن بزرگی به تیم بیاد یا بره...این قضیه در مورد بازیکن های بنجل مستثناست...!!!
-------------------------------------------------------------

امضای dream
Vive la France
آخرين سنگر سكوته، حق ما گرفتني نيست/آسمونشم بگيري، اين پرنده مردني نيست...

06-16-2011، 11:06 AM
هوادار بارسا
*

0
رتبه: 0
Given 64 thank(s) in 21 post(s)

ارسال: #32
سلام مجدد خدمت دوستان.تو این چند وقت گاهی سر میزدم.دوست دارم اینجا تو بحث شرکت داشته باشم.
در اینکه سسک 100%مدیون ونگر هست شکی نیست.اگه تو بارسا میموند معلوم نبود چه بلایی سرش میومد،چون واقعا بارسای2003ترافیک تو هافبکش زیاد بود و همین که ژاوی تو اون شرایط موند کلی ریسک بود!
سسک تو آرسنال کاپیتانه و موفقیتشو مدیون آرسناله،پس بی شک دوست نداره جدا شدنش با خاطره بد همراه باشه.
همه بازیکنای خوب دوست دارن دوران بازیگریشون با جامهای متعدد همراه باشه اما برای سسک که با 23 سال سن داره عالی عمل میکنه،هنوز جام های زیادی بدست نیومده!
دقیقا از بعد بازی برگشت بارسا-آرسنال بود که فحش ها علیه کاپیتانتون شروع شد و گفتید بی غیرته و....در حالی که سسک واقعا آرسنالو دوست داره و نمیخواد واسه هوادارانش خاطره ی تلخی درست کنه.
اما کاملا معلومه از جام نگرفتن ها خسته شده!تیری هانری هم بخاطر گرفتن جام اروپا به بارسا اومد.در حالی که کاپیتان تیمتون بود و کلی واستون گل زد و زحمت کشید،اما بازم با بی احنرامی و لقب خائن روبرو شد بعد رفتش به بارسا.
کلا هوادارای آرسنال از این لحاظ خیلی زودرنج هستید.الان هم سسک اگه به بارسا بیاد بدون شک پشتش کلی فحش نثارش میشه در حالی که این اصلا درست نیست.
سسک بارها اعلام کرده که بارسا علاقه داره(اصلا منظورم نیست که بگه از آرسنال بدم میاد!)اما اخلاقش اجازه نمیده که رودر روی استادش و تیم و هوادارا بایسته،کاری که زلاتان-تورس و خیلی ها دیگه کردن و دیدید که چی شد نتیجه اش.
طبق یه تبصره ای از قانون یوفا،سسک از پارسال تا حالا میتونسته با پرداخت غرامت خودشو از آرسنال آزاد کنه و بره هر تیمی که میخواست.اما اخلاقش اجازه نداد.
این مصاحبه اخیرش که گفته در آرسنال خوشحالم،منظورش این نیست که کلا دیگه بیخیال شده!
اما یه چیزی تو مصاحبه اش هست که نشون میده که فقط داره به ونگر احترام میذاره:
Cesc (Arsenal): I'm very happy, I'm an Arsenal player now, and that's it. Wenger knows what I want and he's the boss, he decides
ونگر می داند که من چه می خواهم و او رئیس است و تصمیم میگیرد.
این تیکه بولد شده خیلی معنی داره!
دیروز هم قرار بود سسک با روسل دیدار داشته باشه و توافقات شخصی رو انجام بده.
دوپهلو حرف زدن زیاد جالب نیست.ونگر باید اتمام حجت کنه با سسک،مگرنه هر فصل از این داستان ها داریم.
سال قبل با قول جام نگهش داشت و بهش اجازه داد در صورت نگرفتن میتونه بره!واین روزها یکی درمیون ok میده و فرداش میگه نمیذارم بری!S_13
این حق کاملا واسه آرسنال محفوظه که بازیکنش رو هر طور شده نگه داره اما باید راضیش هم کنه که اون بازیکن همیشه تو فکر انتقال نباشه.
من به شخصه فکر میکنم این داستان امسال خاتمه پیدا میکنه و سسک به بارسا میاد.(فقط نظر شخصیمه!)
موفق باشید.بدرود...

امضای Lionel Messi
[تصویر: 74789972820268362767.jpg]
Wellcom Back CescS_32i
06-16-2011، 12:03 PM
بهنام

0
رتبه: 38
Given 2238 thank(s) in 770 post(s)

ارسال: #33
(06-16-2011، 12:03 PM)David Villa 7 نوشته است: سلام مجدد خدمت دوستان.تو این چند وقت گاهی سر میزدم.دوست دارم اینجا تو بحث شرکت داشته باشم.
در اینکه سسک 100%مدیون ونگر هست شکی نیست.اگه تو بارسا میموند معلوم نبود چه بلایی سرش میومد،چون واقعا بارسای2003ترافیک تو هافبکش زیاد بود و همین که ژاوی تو اون شرایط موند کلی ریسک بود!
سسک تو آرسنال کاپیتانه و موفقیتشو مدیون آرسناله،پس بی شک دوست نداره جدا شدنش با خاطره بد همراه باشه.
همه بازیکنای خوب دوست دارن دوران بازیگریشون با جامهای متعدد همراه باشه اما برای سسک که با 23 سال سن داره عالی عمل میکنه،هنوز جام های زیادی بدست نیومده!
دقیقا از بعد بازی برگشت بارسا-آرسنال بود که فحش ها علیه کاپیتانتون شروع شد و گفتید بی غیرته و....در حالی که سسک واقعا آرسنالو دوست داره و نمیخواد واسه هوادارانش خاطره ی تلخی درست کنه.
اما کاملا معلومه از جام نگرفتن ها خسته شده!تیری هانری هم بخاطر گرفتن جام اروپا به بارسا اومد.در حالی که کاپیتان تیمتون بود و کلی واستون گل زد و زحمت کشید،اما بازم با بی احنرامی و لقب خائن روبرو شد بعد رفتش به بارسا.
کلا هوادارای آرسنال از این لحاظ خیلی زودرنج هستید.الان هم سسک اگه به بارسا بیاد بدون شک پشتش کلی فحش نثارش میشه در حالی که این اصلا درست نیست.
سسک بارها اعلام کرده که بارسا علاقه داره(اصلا منظورم نیست که بگه از آرسنال بدم میاد!)اما اخلاقش اجازه نمیده که رودر روی استادش و تیم و هوادارا بایسته،کاری که زلاتان-تورس و خیلی ها دیگه کردن و دیدید که چی شد نتیجه اش.
طبق یه تبصره ای از قانون یوفا،سسک از پارسال تا حالا میتونسته با پرداخت غرامت خودشو از آرسنال آزاد کنه و بره هر تیمی که میخواست.اما اخلاقش اجازه نداد.
این مصاحبه اخیرش که گفته در آرسنال خوشحالم،منظورش این نیست که کلا دیگه بیخیال شده!
اما یه چیزی تو مصاحبه اش هست که نشون میده که فقط داره به ونگر احترام میذاره:
Cesc (Arsenal): I'm very happy, I'm an Arsenal player now, and that's it. Wenger knows what I want and he's the boss, he decides
ونگر می داند که من چه می خواهم و او رئیس است و تصمیم میگیرد.
این تیکه بولد شده خیلی معنی داره!
دیروز هم قرار بود سسک با روسل دیدار داشته باشه و توافقات شخصی رو انجام بده.
دوپهلو حرف زدن زیاد جالب نیست.ونگر باید اتمام حجت کنه با سسک،مگرنه هر فصل از این داستان ها داریم.
سال قبل با قول جام نگهش داشت و بهش اجازه داد در صورت نگرفتن میتونه بره!واین روزها یکی درمیون ok میده و فرداش میگه نمیذارم بری!S_13
این حق کاملا واسه آرسنال محفوظه که بازیکنش رو هر طور شده نگه داره اما باید راضیش هم کنه که اون بازیکن همیشه تو فکر انتقال نباشه.
من به شخصه فکر میکنم این داستان امسال خاتمه پیدا میکنه و سسک به بارسا میاد.(فقط نظر شخصیمه!)
موفق باشید.بدرود...

کجا قرار داشته ؟سسک الان لاس وگاس هست . نکنه خبرگزاری ها و روزنامه های کاتالان گفته . میتونی بری توییترش ببینی

امضای salar2020

فوتبال بدون آرسنال ننگ است .منچستر بدون داوری لنگ است

06-16-2011، 12:25 PM
The huge Arsenal
**

0
رتبه: 42
Given 1256 thank(s) in 424 post(s)

ارسال: #34
ونگر گفت :به فابرگاس نیازداریم چون بهترین هافبک دنیا ست پس نمی فروشیمش

خیالت راحت اگر هم رفت اصلا ناراحت نمیشم........فحشم نثارش نمیکنم ............چون زحمت کشید وصبر کرد ............

وبا رفتنش 50 تا گیرمون اومد......پس بودن یا نبودش ضرری نداره هرچند بهتره که بمونه هانری هم شاید به خاطر جام رفت ولی با اجازه ونگر دلیلش ا ین بود به پولش نیاز بود وهمچنین عمره مفیدش در حال پایان یافتن بود پس بهترین کا رو کردن وانداختنش به بارسا تاهم هانری جامشو بگیره هم پولشو ما

تا دلمونم خواست واسمون گل زد اونم چه گلهایی ودر نهایت ..........

امضای ali-m66
[تصویر: 8ddkdy9ex32yoiac78u2.jpg]
I Love You Hard
You`re Name Is In My Mine
Is In My Heart,

Because You`re A Real GUNNER

06-16-2011، 01:19 PM
گــــــــولاخ

1,649
رتبه: 133
Given 39750 thank(s) in 7188 post(s)

ارسال: #35

پست خوبی بود توسط یکی از دوستان
ولی خوب این پست خوب همواره با تخیل ها و اخبار های عجیب و غریب و دروغین و خیال پردازانه قاطی شده
مثل آرسن ونگر یه روز اجازه داده بره یه روز میگه نه نمیزارم بری ( تیتر رادیو کاتالان که همواره تکذیب شده و بر همگام مشخص شده که دروغ بوده این طور چیز ها رو میگه )
در این سال ها بار ها اخبار کذب رو شنیدیم
ملاقات سس با روسل
ملاقات روسل با پدر و مادر فابرگاس
توافق اولیه حاصل شد
قرار داد فابرگسا بسته شد و در صندوغی محرمانه در سوییس نگه داری میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
و هزارات تیتز و خبر خنده دار دیگه که همگی شایعه بوده و دونه دونه تکذیب شده اما باز هم داره توسط برخی افراد در بحث هاشون استفاده میشه
خوب حرف ها مشخصه
سس ب دلایل کاملا مشخص بارسا رو دوست داره اما ربطی به این نداره که می خواد الان ببنده و بره
آرسنال رو دوست داره بهش عشق می ورزه و مربیش رو دوست داره خودشو مدیون اون جا می دونه و کاپیتان اون جاس
این ها حرفه
مثلا یه جا گفته شده آرسن ونگر با قول گرفتن جام سس رو نگه داشته
خوب اینا به علاوه اینکه هیچ سند و مدرک و مصاحبه و خبری نداره دیگه اوج خیال پردازی و نتیجه گیری های شخصیه غلطه
اما خوب مسائل کاملا مشخص هستش و بحث ها هم محدود در این زمینه
مثلا بحث اینه که بگیم سس میره یا نه
یا اینکه نظظره سس چیه درباره دو تیم ؟
به نظر تمام اینا کاملا مشخصه

امضای J - G
New Age...
06-16-2011، 01:51 PM
kHaSHaYar

163
رتبه: 70
Given 8530 thank(s) in 1055 post(s)

ارسال: #36
بکی به من بگه آنری کی کجا به کی گفته منبارسا رفتم به خاطر فتح جام باشگاه های اروپا؟؟؟؟؟

اخه این حرفا فراتر از جوکه! زمانی که از آرسنال رفت میلان و لیورپول هر سال فینال بودن نه بارسلون!!!! اگه میخواست اروپا رو بگیره به این دو تیم میرفت!!

جایگاه فوق العادش با اون محبوبیت رو ول میکنه بخاطر جام باشگاه بره بارسا؟؟؟؟؟

رو چه حسابی این جوک ها رو میگن در اخرین سال انری با ارسنال لیورپول بارسلون رو تیکه تیکه کرد تو نیوکمپ لهتون کرد شانس اوردین بیشتر گل نخوردین!! سال اولی هم که بارسا بود منچستر حذفتون کرد و هیچ نشانه خاصی وجود نداشت که بارسا بتونه قهرمان بشه!!

آنری به دلایل دیگه ای میخواست تجربه بازی تو یه تیم دیگه رو حس کنه که از کارشم کلی پشیمون شد...

حالا چون قهرمان شده بارسا یه عده دلیل رفتن انری رو جام باشگاه میدونن!!! یکی نیست بگه حالا چرا این انری تو همون بارسا نموند که جام های بیشتری بگیری یا دوبار قهرمان اروپا بشه؟؟؟!!!!

امضای wenger_love
[تصویر: 120220wenger.jpg]
Arsène Wenger
06-16-2011، 03:00 PM
هوادار بارسا
*

0
رتبه: 0
Given 64 thank(s) in 21 post(s)

ارسال: #37
نقل قول:کجا قرار داشته ؟سسک الان لاس وگاس هست . نکنه خبرگزاری ها و روزنامه های کاتالان گفته . میتونی بری توییترش ببینی
نمیدونم،شاید راست بگی اما دیروز طبق اخباری که داشتم واسه کارهای دندان پزشکی رفت مادرید و از اونجا اومد بارسلونا.قرار بود یه ملاقاتی هم باشه.
نقل قول:بکی به من بگه آنری کی کجا به کی گفته منبارسا رفتم به خاطر فتح جام باشگاه های اروپا؟؟؟؟؟ اخه این حرفا فراتر از جوکه! زمانی که از آرسنال رفت میلان و لیورپول هر سال فینال بودن نه بارسلون!!!! اگه میخواست اروپا رو بگیره به این دو تیم میرفت!! جایگاه فوق العادش با اون محبوبیت رو ول میکنه بخاطر جام باشگاه بره بارسا؟؟؟؟؟
نمیدونم جایی این حرفو گفته یا نه،اما چیزی که معلوم بود یه جام اروپایی تو افتخاراتش کم داشت.محض اطلاعت عرض کنم که بارسا 2005-06قهرمان شده بود.تابستون همون سال به هانری پیشنهاد داد که قبول نکرد!سال بعدش اومد.(شاید نتیجه سال اول بارسا ضعیف بود،اما کی فکرشو میکرد با رونالدینهو-اتوئو-هانری-مسی و ژاویستا تیم موفق نشه؟؟)
و سال بعدش به هدفش رسید.یک سال دیگه هم موند و با توجه به سنش احساس کرد که اگه بره بهتره و رفت...
----------
در مورد پست جناب مدیر هم بگم که:
من خودمم خیلی از اخبار نقل و انتقال رو باور نمیکنم،اما اون جمله،جمله ای بود که سسک گفت.پس نمیشه کتمان کرد که کاملا راضیه که برگرده در حالی که پشت سرش باشگاهی رو داره که باعث رشدش شد و نمیخواد با بی احترامی کردن بره.مگرنه همون پارسال کاری رو میکرد که تورس کرده!
سال گذشته ونگر گفته بود که امسال(همین فصلی که گذشت)،سال برداشت بذر 5 ساله است!یعنی اینکه امسال حتما جام میگیریم.
سال قبل ونگر خودش رسما اعلامکرد که امکان نداره بذاره که سس جدا بشه!بعدش هم اون جشن مردم منطقه زندگی والدین فابرگاس که با دیدن عکس و فیلمهاش تو پیراهن بارسا گریه اش گرفت و گفت ونگر نمیذاره بیام به تیم شهرم!(فک کنم ویدئوشم دارم،کسی خواست میگردم واسش پیدا میکنم).
بعدش 1-2بار خصوصی با ونگر صحبت کردن و تنها چیزهایی که از اون ملاقات بیرون اومد این بود که ونگر قول داده امسال آرسنال موفق بشه و جام ببره!
این داستان ها خسته کننده شده!از سال قبل تا حالا 200-300تا خبر در همین رابطه هست.
یه جا فابرگاس میگه دوست دارم تو بارسا باشم.یه جا میگه تو آرسنال خوشحالم و.....
پس نمیشه با یه مصاحبه دل خوش کرد که به تیمش پایبنده یا نه!
اما من فکر میکنم امسال دیگه قضیه کاملا معلوم میشه تکلیفش.
و چیزی که برام کاملا مشخصه اینه که در صورت جدا شدن،بازم نزد هوادارا فرقی با هانری نخواهد کرد!
اینا رو هم بخونید بد نیست.واسه امروزه:
Cesc (Arsenal): I don’t like to be in the press every day. I’m just a player who tries to do his job. I’m not Maradona, Messi or Zidane
Cesc: I talked with Wenger last year. Did he promise I can leave? It was a private chat, what has been said will stay between us
Cesc: When will people definitely know if I stay in London or join Barça this summer? I don’t know because not everything depends on me

Barcelona wants to meet in the coming two weeks with Arsenal coach Wenger to hold talks on the transfer of Cesc Fabregas (24). rac1

امضای Lionel Messi
[تصویر: 74789972820268362767.jpg]
Wellcom Back CescS_32i
06-16-2011، 03:53 PM
یه دنیا یه آرسنال
**

0
رتبه: 32
Given 1306 thank(s) in 420 post(s)

ارسال: #38
(06-16-2011، 03:53 PM)David Villa 7 نوشته است:
نقل قول:کجا قرار داشته ؟سسک الان لاس وگاس هست . نکنه خبرگزاری ها و روزنامه های کاتالان گفته . میتونی بری توییترش ببینی
نمیدونم،شاید راست بگی اما دیروز طبق اخباری که داشتم واسه کارهای دندان پزشکی رفت مادرید و از اونجا اومد بارسلونا.قرار بود یه ملاقاتی هم باشه.
نقل قول:بکی به من بگه آنری کی کجا به کی گفته منبارسا رفتم به خاطر فتح جام باشگاه های اروپا؟؟؟؟؟ اخه این حرفا فراتر از جوکه! زمانی که از آرسنال رفت میلان و لیورپول هر سال فینال بودن نه بارسلون!!!! اگه میخواست اروپا رو بگیره به این دو تیم میرفت!! جایگاه فوق العادش با اون محبوبیت رو ول میکنه بخاطر جام باشگاه بره بارسا؟؟؟؟؟
نمیدونم جایی این حرفو گفته یا نه،اما چیزی که معلوم بود یه جام اروپایی تو افتخاراتش کم داشت.محض اطلاعت عرض کنم که بارسا 2005-06قهرمان شده بود.تابستون همون سال به هانری پیشنهاد داد که قبول نکرد!سال بعدش اومد.(شاید نتیجه سال اول بارسا ضعیف بود،اما کی فکرشو میکرد با رونالدینهو-اتوئو-هانری-مسی و ژاویستا تیم موفق نشه؟؟)
و سال بعدش به هدفش رسید.یک سال دیگه هم موند و با توجه به سنش احساس کرد که اگه بره بهتره و رفت...
----------
در مورد پست جناب مدیر هم بگم که:
من خودمم خیلی از اخبار نقل و انتقال رو باور نمیکنم،اما اون جمله،جمله ای بود که سسک گفت.پس نمیشه کتمان کرد که کاملا راضیه که برگرده در حالی که پشت سرش باشگاهی رو داره که باعث رشدش شد و نمیخواد با بی احترامی کردن بره.مگرنه همون پارسال کاری رو میکرد که تورس کرده!
سال گذشته ونگر گفته بود که امسال(همین فصلی که گذشت)،سال برداشت بذر 5 ساله است!یعنی اینکه امسال حتما جام میگیریم.
سال قبل ونگر خودش رسما اعلامکرد که امکان نداره بذاره که سس جدا بشه!بعدش هم اون جشن مردم منطقه زندگی والدین فابرگاس که با دیدن عکس و فیلمهاش تو پیراهن بارسا گریه اش گرفت و گفت ونگر نمیذاره بیام به تیم شهرم!(فک کنم ویدئوشم دارم،کسی خواست میگردم واسش پیدا میکنم).
بعدش 1-2بار خصوصی با ونگر صحبت کردن و تنها چیزهایی که از اون ملاقات بیرون اومد این بود که ونگر قول داده امسال آرسنال موفق بشه و جام ببره!
این داستان ها خسته کننده شده!از سال قبل تا حالا 200-300تا خبر در همین رابطه هست.
یه جا فابرگاس میگه دوست دارم تو بارسا باشم.یه جا میگه تو آرسنال خوشحالم و.....
پس نمیشه با یه مصاحبه دل خوش کرد که به تیمش پایبنده یا نه!
اما من فکر میکنم امسال دیگه قضیه کاملا معلوم میشه تکلیفش.
و چیزی که برام کاملا مشخصه اینه که در صورت جدا شدن،بازم نزد هوادارا فرقی با هانری نخواهد کرد!
اینا رو هم بخونید بد نیست.واسه امروزه:
Cesc (Arsenal): I don’t like to be in the press every day. I’m just a player who tries to do his job. I’m not Maradona, Messi or Zidane
Cesc: I talked with Wenger last year. Did he promise I can leave? It was a private chat, what has been said will stay between us
Cesc: When will people definitely know if I stay in London or join Barça this summer? I don’t know because not everything depends on me

Barcelona wants to meet in the coming two weeks with Arsenal coach Wenger to hold talks on the transfer of Cesc Fabregas (24). rac1
دوست عزیز فیلمو حتما بذارS_24

در ضمن تو که میگی انا همش شایعه هست و معلوم نیست چی به چیه پس زیاد دلت قرص نباشه S_13

در ضمن اگه به هانری حرفی زده شد(البته من به شدت با این مخالفمS_26) واسه این بود که تحمل دیدن هانری تو تیم دیگه رو نداشتن ولی هانری همیشه برای ما یه استوره خواهد ماندS_32

بعدشم هی این حرف هارو میزنید که چی شما می خواید بگید ونگر سسک مجبور کرده وایسه؟ من میگم از ونگر با این همه تجربه بعیده اگه می خواست این کارو کنه اجازه نمی داد تی تی بره

در ضمن فیلم یادت نره حتما بزارشS_24

امضای shayan [تصویر: jackwilshere_284164.jpg]
06-16-2011، 04:47 PM
هوادار آرسنال
*

0
رتبه: -1
Given 50 thank(s) in 18 post(s)

ارسال: #39
صبر کنید جواب اون خشایار حقیر و مزخرف و دروغ گو و مغلطه باف رو من بدم ! ( پسر عمومه ، از همه توی این سایت به من نزدیک تره ، به کسی هم مربوط نیست رابطه ی بین ما و لحنی که باهاش صحبت میکنم ! :d ) جدآ خیلی حقیری ! خودتو زدی به اون در ؟!

آنری بعد از اینکه قرار دادش قطعی شد توی یه مصاحبه ی مفصل با تلوزیون آرسنال که توی سایت رسمی آرسنال هم اومد مصاحبه اش و توی سایت فارسی آرسنال هم ترجمه شد اتفاقا ، اون حرف رو گفت . جدای از اون چندین و چند بار دیگه هم گفته بود ! یادمه خودتم تا چند سال پز میدادی که برای کسب جام اومده تیمتون !!!!! حالا خودتو زدی به اون در ؟!

با لیورپول هم بازی رفت رو 2-1 به اشتباهات فردی باختیم بازی برگشت هم بردیمشون ! بازی منچستر 1-0 به پاس گل زامبروتا و سوپر شوت اسکولز حذف شدیم ، با اینکه تیم بهتر رفت و برگشت ما بودیم ! در ضمن نیمه نهایی حذف شدیم ! اگه آنری توی آرسنال میموند که جلو لیورپول 4 تایی میشد و بعدش حذف میشد !! :d

آنری کی ابراز پشیمونی کرد ؟!!! 2 فصل توی بارسا بود ، فصل اولش تیم فاجعه بود نه شخص آنری ! با همون وضعیت هم آقای گل تیممون شد ! 2.5 ماه هم مصدوم شد همون فصل ! فصل بعدش یه فصل خوب داشت و به هدفش رسید . فصل بعدشم پیر شد دیگه مگه همه تا 36 سالگی میتونن بازی کنن؟ 33 سالگی قراردادش که تموم شد فروختیمش !!!!

جایگاه فوق العادش با اون محبوبیت رو ول میکنه بخاطر جام باشگاه بره بارسا؟؟؟؟؟

خب پس به خاطر چی اومد بارسا ؟! :d تو که میدونی توضیح بده !!!!
06-16-2011، 04:56 PM
کاظم
*

452
رتبه: 98
Given 39297 thank(s) in 5699 post(s)

ارسال: #40
داستان سسک رو همه میدونن .جان خودتون بی خیال بشید.امسال هم ارسنال میمونه.سال بعد هم میمونه

امضای kazem13
[تصویر: vw1sgzpx000k3s9c0m1z.jpg]
رفت ولی پشت مرا هم شکست
06-16-2011، 05:11 PM
موضوع بسته شده