رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در آرسنال خوشحالم!
نویسنده پیام
پایدار تا پای دار

وضعيت : آفلاین
25
رتبه: 53
Given 3855 thank(s) in 830 post(s)

ارسال: #71
RE: در آرسنال خوشحالم!
این مصاحبه مثبته !! شک دارم ... " ولی در عین حال ، هیچوقت در این دنیا نمی توانید بگویید "نه" ، زیرا هرگز نمی دانید در فوتبال چه اتفاقی خواهد افتاد."
06-17-2011، 01:38 PM
یه دنیا یه آرسنال
**

0
رتبه: 32
Given 1306 thank(s) in 420 post(s)

ارسال: #72
(06-16-2011، 10:40 PM)shayan نوشته است: [quote='David Villa 7' pid='141135' dateline='1308219793']
نقل قول:سال قبل ونگر خودش رسما اعلامکرد که امکان نداره بذاره که سس جدا بشه!بعدش هم اون جشن مردم منطقه زندگی والدین فابرگاس که با دیدن عکس و فیلمهاش تو پیراهن بارسا گریه اش گرفت و گفت ونگر نمیذاره بیام به تیم شهرم!(فک کنم ویدئوشم دارم،کسی خواست میگردم واسش پیدا میکنم).

پس مصاحبت کو چرا واسه اینکه حرفتون ثابت کنید دروغ میگید 3 صفحه قبل تر پست

دادی قرار بوده مصاحبه رو بزاری پس کو ترسو اونقدر بدم میاد یکی زرو زر کنه بد پای

حرفش نباشه ما هنوز منتظریم تا ده سال دیگه منتظریم

این مصاحبه رو یا بیار یا اینقدر مرد باش بگو دروغ گفتم ببخشیدS_26S_26S_26

S_50S_50S_50S_50S_50S_50
با عرض معذرت خواهی از آقای David Villa 7 که مصاحبه رو فرستادن(پیام خصوصی) وما رو شرمنده کردن
تا دفعه آخر آقای علیرضا شایان باشه به کسی بی احترامی نکنه و زود هم قضاوت نفرماید S_18

بازهم از همگی عذر می خوام S_42S_50S_50

امضای shayan [تصویر: jackwilshere_284164.jpg]
06-17-2011، 05:27 PM
شهریار

88
رتبه: 73
Given 8312 thank(s) in 1160 post(s)

ارسال: #73
(06-17-2011، 01:31 AM)Mehrdad.Henry نوشته است:
(06-17-2011، 01:22 AM)barca_love نوشته است: منظورم پایین آوردن ارزش آنری نبود ! علاقه ی من به آنری اگه از آرسنالی ها بیشتر نباشه کمتر هم نیست !

منظور من اینه که هر چی از قرارداد طرف بگذره قیمت بازیکن و فسخ قراردادش کم میشه ! به خاطر همین الان قیمت سسک از پارسال کمتره چون یه سال از قراردادش گذشته ، هر سال هم کمتر میشه ! آنری مبلغ فسخ قراردادش 3 میلیون بیشتر نبود !
البته اگه اون آرسنالی از نوع واقعیش باشه نه اینکه فقط واسه شعار بیاد تیتو کلا ببره زیر سوال که مثلا بخواد بگه من خیلی باشگامو دوست دارم!
به جرات میگم بالای 80 درصد اینایی که الان ایجان همشون به خاطر تیت اول آرسنالی شدن و بزرگتیرن نیرو جاذبه همین تیتی بوده.یکیش خود من
اما بعد رفتن اون خیلی خودشون نشون دادن.به نظرم اینا اصلا لیاقت اینو نداشتن که بازیای هانریم ببینن.البته هوادارای اونر آبی و لندنی فکر کنکنم 10 درصدشونم این مدلی باشن
این عادت فقط مال ایرونیاست

..به تاپیک مربوط نبود اما دوست داشتم برا بار چندم این حرفمو بزنم
نمیدونم بعد چندوقت دارم پست میدم ولی تو این چندوقت خیلی از حرفا اعصابمو به هم ریخت خیلی از اتفاقا اعصابمو به هم ریخت و چیزای دیگه که منو از فعالیت دور کرد اما.....

چند دفعه دیگم چنین پستایی دیدم و چیزای دیگه که احساس کردم داره بهم توهین میشه نه به من به خیلیا و خون خونمو میخورد ولی میگفتم بیخیال

این سری هم اعصابم از این حرف خورد شد و احساس کردم اگه کسی به هم فحش بده شاید انقدر که تو این پست بهم توهین شده توهین نشه بازم میخواستم بریزم تو خودم ولی یه دوست خیلی خیلی عزیز بهم گفت برو حرفتو بزن که چون خیلی واسم عزیزه اومدم حرف خیلیا رو بزنمو برم خیالتونم راحت بازم سعی میکنم پست ندم تا راحت باشین چون کسی که هانریو خائن میدونه که از نظر دوستان آرسنالی نیست!!!

این حرفایی که میزنمو احتمالا یه سری از قدیمیا یادشونه و دوباره گویی میشه شایدم یادشون نیاد ولی در کل چون اینجا کاربرهای جدید زیاد شده و احتمالا اسم کاربریه منم براشون جدیده دوباره میگم

من کسی بودم که از سالی که کانال 3 برای اولین بار شروع کرد لیگ انگلیس رو هفتگی زنده پخش کنه طرفداره آرسنال شدم 9سالم هم بیشتر نبود ولی یه حس خاص به آرسنال پیدا کردم بخاطر هایبری نوع بازیش حتی نوع تصویربرداری تو هایبری و بازیکنا و چیزای دیگه تا امروزم افتخار میکنم که باوجود 6سال بیجامی و کلی مشکل علاقم روز به روز به تیمم بیشتر شده طوری که همه زندگیمه مثل خیلی از شما ها(البته انگار دوستان بهتر از خودم میدونن که چون هانریو نمیبخشم گویا اشتباهی فکر میکنم آرسنالیم و نیستم!!!!)

از اون دوران 3تا لباس o2 دارم که پشت هر سه تاش اسم هانریه

الان حسرت میخورم که چرا از دنیس و غیره لباسی ندارم

اما حرفم اینه هانری واسه نوجوونی مثل من مثل خیلیای دیگه شده بود همه زندگیم با عشقش زندگی میکردم از بازیاش لذت میبردم از لوگوی آرسنال بوس کردناش میرفتم فضا وقتی تیمی مثل بارسا دنبالش میفتاد و اون زمان بدون اینکه دسترسی به جایی به جز اخبار ورزشی داشته باشم با اینحال هرکی هرچی میگفت میگفتم هانری محاله به تیمی بره اصلا یه جورایی برام غیر ممکن بود

اینارو گفتم که بگم آره من عاشق هانری بودم ولی اون ارزششو نداشت

ساخت استادیوم و اجبار به جوون گرایی هر بدی ای که داشت یه خوبی داشت اونم اینکه باعث شد کسایی رو بشناسم که پشت منو باشگامو خالی کردن

هانری از آرسنال رفت چون میدونست باشگاه داره به چه سمتی میره رئیس که به گردنش بیشتر از هرکسی و دنیا حق داشت بهش گفته بود ولی هانری رفت اون هم بخاطر تنها جامی که تو افتخاراتش نداشت و دید با این وضع باشگاه تو آرسنال نمیتونه بهش برسه(این یه قسمت رو تو پرانتز به خشایار میگم که پستتو خوندم ولی بازم میگم هانری از نظر من بخاطر همین رفت)

آره هانری به خاطر یه جام که خودش اگه فینال پاریس هانری همیشگی بود و اون موقعیتارو خراب نمیکرد میتونست با آرسنال بدست بیاره تیمو ترک کرد اونم به کجا به جایی که مارو تو اون فینال با کلی حرف و حدیث برد این اگه به یه سر که تعصب کورشون کرده برنمیخوره به من برمیخوره

هانری آرسنال و منه هوادارش که حتی اینور دنیا زندگیم بودش رو تنها گذاشت

مهمتر از همه هانری ونگر رو که تو اوج مشکلات روش حساب باز کرده بود تنها گذاشت و رئیس انقدر مرد بوده و هست که گذاشت خودش تصمیم بگیره شاید که نه مطمئنم اگه هانری که کاپیتان و برگ برنده و روحیه تیم بود نمیرفت الان کسی ادعا نمیکرد 6ساله که جامی نگرفتیم

هانری میتونست بمونه و به باشگاهش توی سخت ترین شرایط از بدو تاسیسش تا به حالا کمک کنه و میتونست بره و تنها جامی که تو افتخاراتش کم داره رو بگیره و اینو بدونید که آدمی که عاشق یه کسی یا چیزیه کاری که هانری کردو نمیکنه واسه همینه که اگه هانری تا آخر عمرش بگه من عاشق باشگام و حاضرم هرجور شده حتی به عنوان کسی که یه آب دست بازیکنا بده بیام آرسنال من باور نمیکنم
کمااینکه کم هم از این دست مصاحبه ها نداشته ولی میدونید چیه هانری میدونه خودش هم یبار اشاره کرد که مگه یه فوتبالپیست تو چندتا تیم میتونه به مدت زمان زیادی بازی کنه و اسطوریه بشه
حالا هانری از نظر من میخواد با این حرفا....بیخیال

هانری از باشگاه رفت و به اونچیزی هم که میخواست رسید هنوز هم اون صحنه که هانری مثل همه مواقع که جامایی که با آرسنال میبرد میذاشت رو سرش جام باشگاه هایی رو که با بارسا برده بود گذاشت رو سرش یادم نرفته یاد نرفته که از خنده ای که از نظر من تصنعی بود رو لبش داشت بدم اومد بغض داشت خفم میکرد و هنوزم گاهی اون بغض سراغم میاد
روزی که خبر رفتن هانری به بارسا رو شنیدم تا چندروز میخکوب بودم اصلا باورم نمیشد و اولین بار که تو لباس بارسا دیدمش هم هیچوقت یادم نمیره که چقدر داغون شدم واسه ایناست که میگم هانری رو نمیبخشم چون اون توقعی که ازش داشتم این نبود(البته هرکسی سطح توقش از کسی مثل هانری فرق میکنه ولی من انقدر عاشقش بودم که احساس میکنم ارزششو نداشت چون نتونست انتظارمو برآورده کنه)

ولی اینو بگم که هانری وقتی که باشگاه بینهایت بهش نیاز داشت گذاشت رفت و حالا که باشگاه به یه ثبات خوب رسیده مطمئنن نیازی بهش نیست ما 6سال خون دل نخوردیم و با چنگ و دندون از پس این همه مشکل بر نیومدیم که تاآخر اینجوری بمونه مطمئنم یه روزی ونگر جواب زحماتشو میگیره کسی که توی سخت ترین شرایطی که یه باشگاه میتونه داشته باشه توی تیم موند و سر قولش موند درحالی که هر تیمی آرزوی همچین مربی ای رو داره از رئال بزرگتر که نداریم ولی رئیس بخاطر آرسنال و منه هوادار موند و حتی یه سری ازش برگشتند ولی اون خودشو فدای آرسنال کرد

یکم از بحث دور شدم حرف من اینه که کسی که میاد میگه کسی که هانری رو اسطوره ندونه آرسنالی نیستو این حرفا که کمم نشنیدیم از این حرفا واقعا فقط میشه براش تاسف خورد که انقدر تعصب کورش کرده که حتی حاضر نیست یه لحظه فکر کنه که همه که مثل خودش به قضایا نگاه نمیکنن و حتی شاید 1% اونا حق داشته باشن

ولی اگه ما این دیدو داشتیم و میتونستیم نظر مخالفمون هم قبل اینکه بکوبونیمش حداقل واسش ارزش قائل بشیم بذاریم حرفشو بزنه و توهین نکنیم که الان وضع کشورمون این نبود

آره شما راست میگی که میگی امثال من لیاقت دیدن بازی های هانری رو نداشتن اصلا هم از تعصب کورکورانت سرچشمه نمیگیره حرفت

اون تیکتم که گفتی آرسنالی از نوع واقعی نیستن فقط برا شعار میان میگن تیتی فلان واقعا جالب بود آفرین آره من 6سال بیجامی کشیدم کلی خون دل خوردم حتی امسال خرج کردم از جیبم که بازی هارو ببینم حتی کنکورمو و شاید آیندمو میشه گفت بخاطر آرسنال تباه کردم اونوقت میام برا شعار میگم تیتی فلان آفرین خیلی آدم با منطقی هستی

ولی اینو بدون جای همچین کسی که تو میگی فقط واسه شعار این همه بیچارگی رو تحمل کنه و به آرسنال وفادار بمون تو تیمارستانه

امضای parse dar bad
[تصویر: 700_dettaglio2_27.-OF-Panagulis.jpg]
به پیش ای مردگان!
درفش داران بی شمار ستیز با سیاهی!
تا اهتزاز رنگینِ درفش هامان،همه با هم مُرده و زنده...
«پاناگولیس»
06-18-2011، 01:55 AM
Mehrdad Henry

17
رتبه: 101
Given 23600 thank(s) in 3872 post(s)

ارسال: #74
من نظر خودمو دارم شمام نظر خودتو
منم از اوناش نیستم یه بازیکنیو دوس داشته باشم هر تیمی رفت بیفتم دنبالش نه
به عمرم عاشق دو تا بازیکن بود.هانری.کریمی.
تمام بازیایی که هانری برا بارسا میکردو کامل میدیدم ونه با لذت.تماما با اعصاب خردی.اونموقع حتما شم واسه خاطر تنفری که داشتی نمیدیدی.هه..
من هم عاشق آرسنالمم.مطمئنم بیشتر از مال شماها نباشه کمتر نیست
نیازی به تاسف خوردن برا من نیست.دست اون دوستت درد نکنه که گفت بیای جواب منو بدی.ایشالله 100 تا تشکرم بخوره تنگ پستت
هانری باشگاهو ترک کرد.هیشکی تا همین امروزشم شفافیم از نظر ونگر و خود هانریو نفهمیده و بعدا هم شاید معلوم نشه.یه طرفه نمیخواد بری به قاضی.کارایی که تیتی کرد هیچکدوم از بازیکنای دیگه نکردن.حداقل بیشتر از تیتی.بارها بحث شده کسی موضع خودش پایین نیومده
شمایی که 3 تا پیرن از هانری خریدی از خودت پرسیدی چرا همون موقع مال دنیسو نخریدی.من خودمم دنیسو خیلی دوس دارم.اصلا آرسالی نمیشه دنیسو نخواد.اون موقع که چپ و راست پیرن میخریدی دنیس همه کارشو کرده بود برا آرسنال.کارنامش معلوم بود.همه چیش معلوم بود.اگه واسط اسطوره بود(که البته بود) و از حالای هانری که رفته بیشتر خدمت کرده بود چرا پیرن اونو نخریدی.
؟؟ غیر اینه که از تیتی گنده تر نبود؟
نبوده و حالا حالاهم نمیاد.اینجا آرسناله.بهترین بازیکنش و اسطوره تکرار نشدنیش آنری بوده و حالا حالاهم خواهد بود.این واقعیته.شما سعی ن ازش فرار کنی.اینجوری واط بهتره.همین حالام دیویدی بازی آرسنال رئالو بزاری.4 نفر دورت بشینن با هم بازیو ببینین.بزرگترین غروری که بهت دست میده غیر از نتیجه بازی بازی آنریه.مطمئنم وقتی پاسی از سر جات دو کیلو غرور بهت اضافه کرده.مطمئنم میگی نه.اما واقعیت چیز دیگست.
کاش اینجا رئال مادرید بود!اونوقت راحتتر میتونسیتن هرکی یکی یه دونه اسطوره برداره و هانریو به راحتی از یاد ببره.زیدان.کارلوس.رائول.دی استفانو.و شاید 20 تا بازیکن دیگه!
اما اینجا آرسناله.بهتره یه نگاهی به لیست 50 تا بازیکن برتر باشگامون بندازی.متوجه میشی ک کارتون خیلی سخت میشه.یه جورایی مجبورین اون بهترین برونین.لابد الان میگین بهترین آره اما اسطوره نه!به هر حال گربه رو هر جور بندازی هوا 4 دستو پا میاد زمین.
مثل این پسرایی نباشین که تا جی اف الاشون میپره و میبینن تنها میشن میرن سراغ قبلیا!!
منم آرزو میکرم یکی مثل تو پیرن آنریو نمیخرد.هیچوقت!
به نظرم این آنری نبوده که ارزششو نداشته.تویی که ارزش اینو نداری که طرفدارش باقی بمونی و الحمدالله نموندی
آنری که کلی واسه باشگا جون کندو خالصانه براش بازی کرد حرفاش دیگه شده غیر قابل باور و برا شیره مالیدن سر جماعت آرسنالی حرفای منو تو که به گوش رسما 50 نفر هم تو عین قبیله آرسنالیا نمیرسه آیه شد؟
عین عالمو آدم جمع نشدن که جواب خودخواهیای منو شمارو بدن که.عین عالم جمع نشدن که تفکرات منو شمارو دنبال کنن.اوانرو ارضا کنن.نه.
اینم مطمئن باش که در رفتن هانری خیلیای دیگم نقش داشتن.گدا بازیای سران باشگاه.تمدید مسخره یه ساله بازیکنای بالای سی سال که نه تنها تیتیو بلکه بازیکنای تکرار نشدی مثل پیرس و لیونگبرگم مجبور به ترک باشگاه کرد.اگه اینجوری نگاه کنیم بله.دیگه کسی نمیمونه که .یه برکمپ میمونه و السلام.آنریو پیرسو فردیو ... میشن اخ.
....
حالام تو اون دوستت لابد فکر میکنین که پوز منو به خاک ماولندین لابد نه .هرکی نظرات من واسش سنگینه نخونه.به هیچکسم نخواست بی احترامی کنم اما شما اومدی یه جوری پست دادی انگار من 100 تا فحش نثار کسی کردم اینجا.
اگه کسی حرفی داره خودش بیاد بزنه.نیازی به وکیل وصی نیست.لابد کلی با هم حرف زدین دیگه.با همون دوستت یا شایدم دوستات.خوش به حالت والا من که اینجا دوستی ندارم ازم حمایت کنه!..میدونم پپیش خودتون چه حرفایی زدین.واسه من یکی پشیزی نمی ارزه.دونستن اینکه اونا کی هم بودن زیاد کار سختی نیست.
من یکی از 100 نفر هایبوری 100 تام پستامو نخونن برام فرقی نمیکنه.میام حرف خودمو میزنم.این فقط حرفای خودمه.نه میخوام به کسی چیزی یاد بدم و نه چیزیو به کسی اثبات کنم.شان خودمو از این چیزا بالاتر میدونم

(06-18-2011، 01:55 AM)parse dar bad نوشته است: [quote='Mehrdad.Henry' pid='141294' dateline='1308254491']

[quote='barca_love' pid='141291' dateline='1308253950']

این سری هم اعصابم از این حرف خورد شد و احساس کردم اگه کسی به هم فحش بده شاید انقدر که تو این پست بهم توهین شده توهین نشه بازم میخواستم بریزم تو خودم ولی یه دوست خیلی خیلی عزیز بهم گفت برو حرفتو بزن که چون خیلی واسم عزیزه اومدم حرف خیلیا رو بزنمو برم خیالتونم راحت بازم سعی میکنم پست ندم تا راحت باشین چون کسی که هانریو خائن میدونه که از نظر دوستان آرسنالی نیست!!!

راجع به این تیکه
من هیچ شناختی ازت ندارم.فقط پستاتو دیدم.مثل بقیه.دوست ندارم یه نفر حتی از این هایبوری کم بشه.چه یکی مثل شما که نظرات یکی مثل من کاری میکنه که اعصابت به هم بریزه چه اون کسایی که فقط تو خارج از گود میبینیمشونو اصلا نمیدونن فوتبال چی هست!
این مدتم که نبودی من اصلا متوجه هم نشده بودم.اصلا و ابدا. کما اینکه منم نباشم شاید کسی نفهمه .غیبت کردن هم فضیلت نیست

امضای The King Of Highbury
Arsenal till I die,
I'm Arsenal till I die
I know I am,
I'm sure I am,
I'm Arsenal till i die
06-18-2011، 04:13 AM
The huge Arsenal
**

0
رتبه: 42
Given 1256 thank(s) in 424 post(s)

ارسال: #75
واقعا عجیبه که شخصی عامل تمام ناکامی های باشگاه رو در رفتن یک نفر ببینه
اصولا چرا به بازیکنی علاقه مند میشین مثلا همین فابرگاس وهانری
از نظر من اولین چیز اخلاق یک بازیکن در زمین وخارج زمینه که سسک وهانری تقریبا به طور کاملا این رو دارن

دومین مورد توانایی فنی در زمین مسابقه وسومین نکته پایبندی به باشگاه و هوادارن

اما شما ومن هانری رو دوست دارید وشایدم دوست داشته بودید
چون اکثرا از لحاظ فنی در اوج قرار داشته و هر حرکت او در زمین بوی زدن گل رو میداده ومهمتر ازهمه گلهای بسیار زیبای تی تی که باعث جذب هوادار وزیبایی ورزش فوتبال میشد واینکه هانری بر خلاف برخی از بازیکنان مورد احترام هوادارهای انواع تیمها بوده چون بازی لذت بخشی رو انجام میداده
حالا این وحی منزله که یک بازیکن باید تا پایان عمر ورزشی خود در یک باشگاه بماند که هانری تقریبا این کار کرده بود S_2

ایا ملاک اسطوره بودن یک بازیکن ماندن در باشگاه تا پایان دوران فوتبالشه یا توانایی فنی فوق العاده واحترام به هوادار در زمان حضورش در تیمه؟

ایا هانری با بازی های زیبا باعث تهییج هودار فوتبال چه ارسنالی وچه غیر ارسنالی نشد؟؟؟؟؟؟

شما که هانری رو به خاطر بازی منحصر به فردش دوست دارین پس باید همیشه دوست داره او باشین چون هانری وهر کسه دیگه ملزم به ماندن تا پایان فوتبالشون در یک باشگاه خاص نیستند مهم اینه که بازیکنی که دوست داری رو در هرجا که هست مورد تشویق قرار بدی!!!!!!!!!!!!!

از نظره من عشق به بازیکن وعشق به تیم اصلا ربطی بهم ندارن

من به خیلی از بازیکنان تاریخ منچستر بارسا ورئال علاقه بسیار زیادی دارم با اینکه متنفرم از تیمشون رفتن هانری هم هر چند سخت بود حتی اجازه ندادم به خودم که فکر نا مربوطی در مورد تی تی بکنم چون همیشه گلهای زیباش و لبخند با مزش جلو چشام بوده
این مسایل در مورد سسک هم برقراراه به زور نگاه داشتن بازیکن
صحیح نیست کما اینکه اینطور که بوش میاد سسک خودش دوست داره بمونه

امضای ali-m66
[تصویر: 8ddkdy9ex32yoiac78u2.jpg]
I Love You Hard
You`re Name Is In My Mine
Is In My Heart,

Because You`re A Real GUNNER

06-18-2011، 10:57 AM
شهریار

88
رتبه: 73
Given 8312 thank(s) in 1160 post(s)

ارسال: #76
نمیخوام به بحث دامن بزنم فقط چندتا نکته کوچیک میگم

مهرداد من الان میگم همیشه هم گفتم از نظر فنی هانری بهترین بازیکن تاریخ باشگاه از نظر من تا الان بوده مگه کسی شک داره؟؟فقط بعضیا هستن مثل من انقدر هانری براشون عزیز بوده که توقع رفتنش از باشگاه رو نداشتن یه کسایی هم مثل تو انقدر دوسش داشتن که بعدشم بازیاشو دنبال کردن هنوزم دوسش دارن

آره مطمئن باش هنوزم وقتی اون دی وی دی هارو میبینم بهم غرور دست میده بخاطر اینکه عاشق این باشگاهم من دی وی دی سال89 و اون اتفاق آ نفیلد رو هم میبینم با اینکه به دنیام نیومده بودم یه حالت سرشار از افتخار بهم دست میده

بعدش هم هانری 29سالگی رفت درست؟؟؟همون سالی که قراردادشو تمدید کرد با لباس باشگاه برا فصل بعد عکس گرفت و بعدش در کمال ناباوری رفت پس قانون 30سال به بالارو وسط نکش خواهشن
بعدشم آره باشگاه تو شرایطی بود که یه سری رو مجبور به رفتن کرد ویرا کسی بود که هواپیمای رئال رو برگردوند ولی سال بعدش باشگاه مجبور به فروشش شد که اگه اون شرایط خاص رو نداشتیم ویرا هم مطمئنن تا آخر عمر ورزشیش هم باشگاه نگرش میداشت هم خودش میموند

یه چیز مهرداد عزیز کسی وقتی نظرشو میده اشکال نداره داره نظر خودشو میده اینجام برا همین ساخته شده که از نظر هم استفاده کنیم غیر اینه؟
ولی وقتی یه آدم تو پستش تعیین تکلیف میکنه که آره هرکسی عقیدش این نیست آرسنالی نیست و این حرفا یکی از بزرگترین توهیناست من میگم همه بیان نظرشونو بگن چه موافق چه مخالف بدون توهین و با دلیل همین

درضمن هیچموقع نمیگم حرف من آیست من چیزی که تو نظرمه رو میگم بقیم میگن همین حالا شما میگی حرف هانری که میگه عاشق آرسنالم و حاضرم هرکاری بکنم حقه و من میگم به این دلیل که یه نفر اگه واقعا عاشق تو بدترین شرایط اون عشقو ترک نمیکنه مثل همه ماها که تو بدترین شرایط و 6سال بیجامی از تیم دست نکشیدیم
حالا ممکنم هست حرف منم اشتباه باشه

اما تو این قضیه نمیخواستم وارد شم ولی حس کردم به حالت تمسخر داری اون کلمه دوست عزیز رو مسخره میکنی یا فکر کردی چه صحبتایی شده و جبهه گرفته شده نه عزیز من اینطوریا نیست
اینو نمیخواستم بگم چون پا فراتر از این تاپیک میره ولی برا اینکه کامل بگم در اشتباهی میرم سمتش من تو اینجا از روز اول تقریبا بودم افتخارم نیست ولی افتخارم اینه که کلی دوست از تو همین جمع پیدا کردم که الان جزو دوستای خوبمن با چندتاشونم خیلی خیلی صمیمی شدم تا اینکه بخاطر بعضی مسائل و مشکلات سعی کردم فعالیتی نداشته باشم و نظرات دوستانو بخونم استفاده کنم توی پست بالا هم گفتم که میدونستم مطمئنن کسی منو یادش نمیاد کسی که مثلا3ماه نباشه که خود تو هم تایید کردی ولی این سری هم این دوست شاید اصلا جریانم نفهمید که تو سریع براش موضع گرفتی ولی گفت خب تو هم برو نظرتو بگو و درواقع میخواست بیام اینجا پس دلیلی برای موضع برای اون نیست...

------------------------

علی من یه بار دیگه کل پستمو خوندم از جاییش برداشت نکردم که عامل 6سال ناکامی رو رفتن یه بازیکن میدونم!!!!
پس بنظرم الکی داری متهم میشم
من گفتم باشگاه توی شرایط سختی بود هانری میتونست تصمیم بگیره بره یا بمونه و باشگاه رو تو این وضعیت کمک کنه و درواقع مثل یه کاتالیزگر برای باشگاه باشه و به این تیم کمک کنه
یه چیز دیگه اینکه از نظر من ملاک اسطوره بودن دوست داشتن و خیانتکار بودن برای هرشخصی تعریفش فرق میکنه پس نیاز نیست حتما عقیده ما درست باشه هرکس تو این زمینه عقیده و تعریف خاص خودشو داره  

امضای parse dar bad
[تصویر: 700_dettaglio2_27.-OF-Panagulis.jpg]
به پیش ای مردگان!
درفش داران بی شمار ستیز با سیاهی!
تا اهتزاز رنگینِ درفش هامان،همه با هم مُرده و زنده...
«پاناگولیس»
06-18-2011، 12:46 PM
هوادار بارسا
*

0
رتبه: 0
Given 64 thank(s) in 21 post(s)

ارسال: #77
دوست عزیز(علیرضا شایان):
اصلا نیاز به عذرخواهی نبود.چون من خودم گفتم هر کی خواست بهش میدم کلیپ رو.یه کم دیر هم شد که دلیلشو خصوصی گفتم بهت.همون عجله داشتن هر آدمی رو به زود قضاوت کردن وا میداره....
-----------------
و اما بحث در مورد سسک بود و به هانری کشید!
من کاری به این ندارم که هانری رو اسطوره ی خودتون تلقی میکنید یا نه،اما زحماتی که واسه آرسنال کشیده بی شک خیلی با ارزشه و حداقلش اینه که نباید بهش توهین کرد!حداقلش!
تو بارسا 1 فصل عالی داشت که ما همه مون ازش راضی هستیم بخاطر چی؟بخاطر گلهاش به رئال.بخاطر اینکه یکی از اون 3 مثلث طوفانی بود.
همونطور که تو پست اولم گفتم که سسک تو اسپانیاست و بود،هانری هم واسه تکمبل کلکسیون جام ها از آرسنال رفت.این چیزی بود که بعضی از خودتون هم بهش اشاره کردید.
و اما خبر جدید اینه که روسل برای مذاکرات مستقیم با سران آرسنال دوشنبه میاد لندن.پس ازش خوب پذیرایی کنید:دی

امضای Lionel Messi
[تصویر: 74789972820268362767.jpg]
Wellcom Back CescS_32i
06-18-2011، 01:54 PM
بهنام

0
رتبه: 38
Given 2238 thank(s) in 770 post(s)

ارسال: #78
(06-18-2011، 01:54 PM)David Villa 7 نوشته است: دوست عزیز(علیرضا شایان):
اصلا نیاز به عذرخواهی نبود.چون من خودم گفتم هر کی خواست بهش میدم کلیپ رو.یه کم دیر هم شد که دلیلشو خصوصی گفتم بهت.همون عجله داشتن هر آدمی رو به زود قضاوت کردن وا میداره....
-----------------
و اما بحث در مورد سسک بود و به هانری کشید!
من کاری به این ندارم که هانری رو اسطوره ی خودتون تلقی میکنید یا نه،اما زحماتی که واسه آرسنال کشیده بی شک خیلی با ارزشه و حداقلش اینه که نباید بهش توهین کرد!حداقلش!
تو بارسا 1 فصل عالی داشت که ما همه مون ازش راضی هستیم بخاطر چی؟بخاطر گلهاش به رئال.بخاطر اینکه یکی از اون 3 مثلث طوفانی بود.
همونطور که تو پست اولم گفتم که سسک تو اسپانیاست و بود،هانری هم واسه تکمبل کلکسیون جام ها از آرسنال رفت.این چیزی بود که بعضی از خودتون هم بهش اشاره کردید.
و اما خبر جدید اینه که روسل برای مذاکرات مستقیم با سران آرسنال دوشنبه میاد لندن.پس ازش خوب پذیرایی کنید:دی

کی حالا این روسی را راه میده ؟؟؟ . ارسنال خودش هزار تا بدهی داره اگه اومدی پول قرض بگیری جای خوبی نیومدی . ( مرتیکه پول نداره روسی را بخره اونوقت میخواد حرف از فابرگاس بزنه )
پيشنهاد بارسا براي روسي هنوز كافي نيست

وکيل مهاجم ايتاليايي - آمريکايي ويارئال پيشنهاد باشگاه بارسلونا را کافي ندانست.

جوزپه روسي بازيکن آمريکايي و تبعه رسمي ايتاليا از باشگاه بارسلونا توسط وکيلش، آندرآ پاستورلو با باشگاه بارسلونا در حال مذاکره است، اما مشکل اصلي در اين فرايند 3 ماهه مبلغ پيشنهادي بارسلونا است که هرگز به مرز 35 ميليون يورو نزديک نشده و در بهترين حالت خود تا 25 ميليون يورو اوج گرفته است.
الساندرو روسل مديرعامل باشگاه بارسلونا اصرار بر عدم افزايش قيمت داشته و نمي خواهد روسي را با مبلغ عنوان شده از سوي ويارئال خريداري کند.

امضای salar2020

فوتبال بدون آرسنال ننگ است .منچستر بدون داوری لنگ است

06-18-2011، 01:59 PM
Masoud2067

0
رتبه: 34
Given 6385 thank(s) in 1056 post(s)

ارسال: #79
(06-16-2011، 08:18 PM)barca_love نوشته است: بارسا جلوی تیمی که کثیف بازی میکنه برای دفاع از خدش دست به کارای کثیف میزنه ! ( رئال ! ) جلوی تیمی که لج میکنه ، لج بازی میکنه ! ( آرسنال ! ونگر روی لج بازی سسک رو نمیده ! بازیکن میخواد بره ونگر نمیذاره !! از اون طرف هم که بازیکنای لاماسای ما رو ... بگذریم !!! )
جنگ رسانه ای هم فقط یه طرفه از جانب رسانه های اسپانیایی نیست ! رسانه های انگلیسی هم خبر کذب و خیار زیاد میدن ! مثل مصاحبه ای که از دهن ژاوی پخش کردن !!
یه چیزی خیلی برام جالبه،اینکه نمیدونم چرا طرفدارای بارسا فکر میکنن ما آرسنالیا هیچ مشکلی باهاشون نداریم!!!!!3 یا 4 تا سایت هواداری آرسنالی داریم،تو هر سایتی میری 4-5 تا بارسایی هم اومدن عضو شدن و با اظهار نظرات گوهر بارشون میرن رو اعصاب آدم!عزیزم من بیکاری میای اینجا؟!!!!خودت خسته نمیشی وقتی دائم سر یه قضیه کل کل میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟آقا برو تو کانون هوادارای بارسا انقدددددد راجب فابرگاس صحبت کن که خسته بشی!اونجا هیچکی باهات مخالفتم نمیکنه!اصلا میتونین اونجا دست جمعی برای اومدن فابرگاس دعا کنین،شاید فرجی بشه!ولی مطمئن باش از اینجا اومدن هیچ مشکلی حل نمیشه!جز اعصاب خوردی ما هوادارای آرسنال!
و اما در مورد فابرگاس:
بخدا زبونم مو در آورد انقدر راجب فابرگاس صحبت کردم!آقا قرارداد میدونی چیه؟عمرا اگه بدونی!چون اگه معنیشو میفهمیدی میدونستی فابرگاس با آرسنال قرارداد داره!
بعد شما میای میگی بارسا با تیمی که لج میکنه لج بازی میکنه!آخه ونگر چرا باید لج بازی کنه؟مگه هانری بهترین بازیکن مارو تو بدترین شرایط که همه ستارهامونو فروخته بودیم نداد بهتون؟؟؟؟؟؟لج بازی کرد؟یه جوری میگی لج بازی انگار فابرگاسو گذاشته رو نیمکت،هیچ استفاده ای ازش نمیکنه!فابرگاس محوری ترین بازیکن تیم ماست!کاپیتان تیمه!بارسا الان با چند میلیون حاظر میشه ژابی رو بده؟فرض کن من سیتی 200 میلیون پیشنهاد بده به بارسا،آیا اینکارو میکنن؟؟؟؟؟؟تازه ژابی حداقل 30 سالشه!فابرگاس همش 24 سالشه،توقع دارین بازیکنی با این سن که جز 3 هافبک بازیساز برتر دنیاست با 30 میلیون بدیم بهتون؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا مسخره هست!
لوکا مودریچ تو تاتنهام نصف فابرگاسم نیست برو ببین ردنپ چطوری بهش چسبیه که در نره!

امضای Mesut
Thank you but it's time to leave

[تصویر: do.php?imgf=1386e016-4de2-432c-87aa-15782ff7576e.jpg]
06-18-2011، 02:32 PM
The huge Arsenal
**

0
رتبه: 42
Given 1256 thank(s) in 424 post(s)

ارسال: #80
(06-18-2011، 02:32 PM)Masoud2067 نوشته است:
(06-16-2011، 08:18 PM)barca_love نوشته است: بارسا جلوی تیمی که کثیف بازی میکنه برای دفاع از خدش دست به کارای کثیف میزنه ! ( رئال ! ) جلوی تیمی که لج میکنه ، لج بازی میکنه ! ( آرسنال ! ونگر روی لج بازی سسک رو نمیده ! بازیکن میخواد بره ونگر نمیذاره !! از اون طرف هم که بازیکنای لاماسای ما رو ... بگذریم !!! )
جنگ رسانه ای هم فقط یه طرفه از جانب رسانه های اسپانیایی نیست ! رسانه های انگلیسی هم خبر کذب و خیار زیاد میدن ! مثل مصاحبه ای که از دهن ژاوی پخش کردن !!
یه چیزی خیلی برام جالبه،اینکه نمیدونم چرا طرفدارای بارسا فکر میکنن ما آرسنالیا هیچ مشکلی باهاشون نداریم!!!!!3 یا 4 تا سایت هواداری آرسنالی داریم،تو هر سایتی میری 4-5 تا بارسایی هم اومدن عضو شدن و با اظهار نظرات گوهر بارشون میرن رو اعصاب آدم!عزیزم من بیکاری میای اینجا؟!!!!خودت خسته نمیشی وقتی دائم سر یه قضیه کل کل میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟آقا برو تو کانون هوادارای بارسا انقدددددد راجب فابرگاس صحبت کن که خسته بشی!اونجا هیچکی باهات مخالفتم نمیکنه!اصلا میتونین اونجا دست جمعی برای اومدن فابرگاس دعا کنین،شاید فرجی بشه!ولی مطمئن باش از اینجا اومدن هیچ مشکلی حل نمیشه!جز اعصاب خوردی ما هوادارای آرسنال!
S_2S_2S_2S_2S_2S_2
بارسلونا جلو تیمهای کثیف کثیف بازی میکنه ولی ارسنال جلو تیمهای کثیف پاک بازی میکنه حتی اگه بیان عکس بازیکن رو از تالار افتخارات وردارن ومسخره بازی کنن وحتی اگه پیرهن تیمشون رو به زور تن سسک کنن بازم ما باهاشون کثیف بازی نمیکنیم درصورتی که بارسا تو برگشت هر کاری کرد که تیم مارو احساساتی کنه واون الوز تونست با عث اخراج ونپرسی بشه با اون کارت زردی که داور اول بازی بهش داد S_2S_2S_2S_2S_2S_2

امضای ali-m66
[تصویر: 8ddkdy9ex32yoiac78u2.jpg]
I Love You Hard
You`re Name Is In My Mine
Is In My Heart,

Because You`re A Real GUNNER

06-18-2011، 02:47 PM
موضوع بسته شده